Představení stavebnice UGEARS a její historie.

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací, který vyrábí unikátní samohybné 3D dřevěné puzzle pro dospělé, puzzle boxy a vzdělávací hračky. Každé 3D puzzle UGEARS má vlastní mechanickou akci, která vás ohromí a potěší.

Stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou předem laserem vyřezány do kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a sestavení. Pohyb je realizován pomocí gumiček, ozubených kol a gravitace. K dispozici jsou podrobné barevné nákresy a návody krok za krokem v 11 jazycích, které vás provedou procesem sestavení. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje ani vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné skládačky UGEARS jsou umělecká díla, zázraky mechanického inženýrství a spolehlivé podněty ke konverzaci. Většina modelů má obdobu v reálném světě, jiné jsou oživením fantazie. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři naleznou uspokojení při uvádění mechanických modelů do života vlastníma rukama a zažijí kouzelný okamžik "zrození", kdy model projeví první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné skládačky pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci sáhnout na každou součástku, na každé ozubené kolečko a objevit na vlastní kůži fungování jednoduchých strojů.

Modely UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro kohokoli ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné skládačky se dodávají ve třech úrovních dovednosti: EASY, MEDIUM a ADVANCED. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D puzzle mohou být návykové, a když přejdete k náročnějším stavbám, možná se vaše sbírka rozroste! Najděte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, vzdělávacích sad STEM Lab, dětských omalovánek, modelů U-Fidgets a herních zařízení - určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo pro ostatní! Najdete zde úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro teenagery a starší děti a omalovánky, které vyhovují i těm nejmenším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného tvoření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde ke stmelení - stmelení rodiny a přátel, kteří společně pracují na tom, aby tyto mechanické zázraky přivedli k životu.